Кошик
262 відгуків
+38050-566-29-30
+380505662930
+380933043477
+380688282122
"ДИВО-ПОДАРОК". Оригинальные подарки. Букеты из конфет. Торты из памперсов.

Про нас

Праздники приближаются и Мы снова не знаем, что же дарить, чем удивить и порадовать близких и дорогих Вам людей, коллег, начальника. Будьте оригинальными и выделяйтесь из толпы! Мы предлагаем Вам креативные и нестандартные подарки Hand made, сделанные руками мастера, наполнены любовью и человеческим теплом, выполнены индивидуально для виновника торжества. Они удивят, восхитят и надолго останутся в их памяти. Только положительные эмоции гарантированны! Вот некоторые из направлений создаваемых в нашей мастерской удивительных подарков:

- букети з цукерок, скульптури та торти. Цукеркові букети - тренд солодкої флористики. Це напрямок молодо і тільки набирає обертів! Букети з цукерок створюються в обмеженій кількості і з самих смачних цукерок. У будь-який час року Ви можете отримати весняні проліски чи не бачені раніше бузкові троянди. І внетри кожного бутони і квітки буде ховатися цукерка.

- baby букети з дитячих речей, шкарпеток, повзунків, боді, сорочечок, пелюшок.

- торты из памперсов, фигуры из подгузников в виде замков, мотоциклов, улиток и прочих неожиданностей. Очень популярны в Европе на  Baby-shower и на выписку из роддома.

- оригінальні і яскраві брошка-букети для наречених. Новий напрям у весільній моді. Такий букет вигідно відрізняється не тільки своєю оригінальністю і красою, а довговічністю і стійкістю до будь-яких несприятливих умов зовнішнього середовища. Чи то мороз, вітер, пекучее сонце ― букет буде виглядати чудово весь день, і на фотосесії, і в Палаці, і на застілля. Такі букети створюються індивідуально для кожної нареченої в одному примірнику.

- букети з шкарпеток. Практичний і не позбавлений гумору подарунок чоловікові. Букет троянд, кожна квітка в якому сформовано з носка. Це дуже мило і чарівно!

- букети з іграшок.

- кавові топіари із зерен кави і сухоцвітів.

- торти, букети із канцтоварів.

- торти з рушників.

- букети з жуйок.

І це далеко не повний список ідей для подарунка. Майстер втілить будь-яку фантазію і побажання. Адже багато подарунки робляться під замовлення і в одному екземплярі. Тільки для Вас!